Вітання

 

22 січня - День Соборності та Свободи України

                     Шановна Ольшанська громадо!

  Закінчується зимовий святковий цикл – три великі релігійні свята зігрівають добром і злагодою наші серця, вселяють надію на те, що майбутнє буде щасливим, завтрашній день буде радісним, а Україна вільною й єдиною.

   На Водохреще цілюща свята йорданська вода завжди була здатною вигнати за поріг чвари й ненависть, натомість оберігала від зла, зціляла й об'єднувала душі, сприяла тому, щоб люди ставали ближчими один до одного.

   Чи не символічно, що саме по завершенню цих величних свят, понад 90 років тому відбулась вікопомна подія для всього українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави - Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об'єдналися в самостійну соборну державу.

   Акт Злуки був проголошений на Софійському майдані в Києві. Об'єднавча акція 1919 року залишила глибокий слід в історичній пам'яті українського народу. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом. Під прапор єдиної держави стали люди різні за своїм походженням та освітою, майновим станом і звичаями. Їх об'єднало розуміння того, що тільки соборний народ є нацією. І хоча, через низку тодішніх обставин, національна революція зазнала поразки й Україна знову виявилася розшматованою, але знак у вічність був поданий.

   Історичний досвід  постійно нагадує – головною, незаперечною, неперехідною цінністю для всіх нас є незалежна, соборна держава. Лише за умови політичної й економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України у світі. Головний урок Дня Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила.

    У цей день ми особливо повинні задумуватись над істиною: незважаючи на те, де ми народилися чи живемо – на Поліссі чи на Донбасі, Слобожанщині чи Галичині – ми є українцями, нащадками лицарів Київської Русі й запорізьких козаків. Це усвідомлення, а також любов до рідної землі й земляків, насправді, важливіше за будь-які партійні уподобання й політичні розбіжності.

  Нехай День Соборності та Свободи України назавжди буде джерелом надії на наше краще майбуття, і ця надія живиться зі споконвічної героїки визвольних змагань нашого народу.

   В єдності – наша сила! Тож слава Україні та її народові! Хай береже нас Господь! А свята йорданська вода зціляє й об'єднує наші душі, примножує достаток у кожному домі, засіває щастя при міцному здоров'ї на многії-многії літа.

   Миру вам і Божої Благодаті!

 

 

З повагою,

Голова Ольшанської селищної ради                                С.В.Новак

 

 

31 грудня 2017р.

Новорічні  привітання з новим роком та Різдвом Христовим від селищного голови Ольшанської ОТГ С.В. Новака!

Шановна Ольшанська громада!

Від усього серця вітаю вас із найбільш довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим!

    Ці свята ми завжди зустрічаємо зі сподіваннями, адже піднімаємося ще на одну сходинку часу і вдивляємося в нові далі. У цьому, напевно, своєрідний сенс новорічних свят. Водночас ми прискіпливо оцінюємо з точки зору реалізації запланованого прожитий рік, і кожен визначає рівень його значимості по-своєму.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2017 рік був прожитий не дарма - швидкий, по-сучасному мобільний, результативний, насичений важливими для громади та для кожного з нас подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями, цей рік нікого не залишив байдужим. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний та життєвий досвід. Незважаючи на певні складнощі та перепони оскільки як громада мі тільки рік як створені, в нашій громаді за минулий рік зроблено чимало для того, щоб його мешканцям жилося ще зручніше і затишніше.

  Висловлюю щиру подяку Всім, робітникам підприємств та установ, підприємцям, вчителям, медикам, та – усім, хто своєю працею і розумом втілює в життя ідеї та принципи державності.

  Яким же буде рік прийдешній – багато в чому залежить від нас самих. Нехай не залишиться в наших серцях місця для злоби і заздрощів, для брехні і ненависті. Нехай наші душі будуть сповнені оптимізмом і радістю. І тоді новий рік стане вдалішим попереднього!

  Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Від усієї душі бажаю вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай 2018 рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

       Хай  Новий 2018 стане черговим кроком на шляху до поліпшення життя, принесе мир і радість у кожен дім! Нехай здійсняться всі шляхетні бажання і заповітні мрії, а кожен день Нового 2018 року наповниться добром і щастям!

З Новим роком  вас, та мира на землі без війни!

З повагою!                                           Селищний голова С.В.Новак

 

7 грудня 2017р.

Шановні керівники та депутати, працівники органів місцевого самоврядування Ольшанської громади!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Днем місцевого самоврядування!

Майбутнє держави та наших громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є тим внеском у розвиток держави, якого очікують Ваші виборці та інші мешканці ваших громад.

Тому бажаємо Вам мужності та здобутків у нелегкій та відповідальній праці,
міцного здоров'я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів та задумів!

                               З повагою, Селищний голова                              С.В.Новак

6 грудня 2017р.

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, учасники АТО та ветерани війни Ольшанської ОТГ!

Щиро вітаємо Вас із Днем Збройних Сил України!

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже котрий рік в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. І цим виправдовують довіру громадян до своїх захисників.

Саме на боєздатні Збройні Сили покладають надії мільйони українців, які так мріють про мир, процвітання країни та її славу! І ці мрії обов’язково стануть реальністю, адже наш народ має свою історію та ментальність, а з тим і своє військо, яке гордо відстоювало право на недоторканність та незалежність держави від будь-якого загарбника!

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Дякуємо матерям, які виховали синів, котрі сміло вдягнули військову форму, обрали професію захисника, а в умовах війни на передовій боронять нашу Землю!

Шановні військові, сердечно вітаю Вас зі святом, бажаю не втрачати віри, завжди пам’ятати, що вдома на вас чекають рідні та близькі люди, які щодня підносять до Бога свої молитви за Вас!

Бажаю Вам та вашим родинам добробуту, збереження військових традицій, нових перемог, очікуваних сподівань, звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

Слава Україні!

Слава її Збройним Силам!

                       З повагою, Селищний голова                                                 С.В.Новак

14.10.2017р.

Привітання з Днем українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Щиро вітаю вас із Днем захисника Вітчизни та  святом Покрови Пресвятої Богородиці!
Це свято символізує любов і шану українців до оборонців і визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави.
Особливі слова подяки адресую ветеранам війни. Ваш подвиг завжди залишатиметься взірцем патріотизму, мужності й самопожертви. Низький вам уклін, синівська подяка й найкращі побажання здоров’я, довголіття і злагоди.

З повагою, Селищний голова  С.В.Новак

29.09. 2017р.

Шановні освітяни Ольшанської громади!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.

Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

Бажаємо Вам, дорогі вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

З повагою, Селищний голова                                                                                  С.В.Новак

 

28.09.2017р

Ольшанська громада щиро вітає всіх людей старшого покоління з Міжнародним днем людей похилого віку!

Другий місяць осені починається з особливої дати – 1 жовтня - Міжнародного дня людей похилого віку, що засвідчує глибоку повагу і цивільне ставлення українського суспільства до найстарших представників громади, які закладали матеріальну базу незалежної держави, є носіями кращих трудових традицій та наших духовних скарбів. Цей день є визначним і особливим, щоб кожна людина, кожен громадянин пам’ятав про свою історію, вшановував і надавав підтримку людям похилого віку, ветеранам, пенсіонерам, адже вони найбільше потребують нашої допомоги, нашої уваги. Шановні наші батьки, дорогі ветерани, важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного з вас. З душевним трепетом і теплом висловлюємо вам сердечні слова вдячності за тяжку працю, подвиги та чесноти Запевняємо, що наша громада і надалі робитиме все, аби кожен пенсіонер, ветеран почувався впевнено. Бажаємо вам довгі-довгі роки прожити здоровими, щасливими у злагоді, повазі і любові! 

з повагою!

Селищний голова                                                                     С.В.Новак

 

 

23.09.2017р.

Вітання Селищного голови Сергія Володимировича Новака з 60-ти річним ювілеєм Дня Селища Ольшанське!

Шановні Ольшанці!

З великою повагою до кожного з Вас звертаюсь у цей святковий День народження селища – це наше з Вами спільне свято!

Вітаю всіх односельчан з 60-ю річницею Дня селища! та бажаю Вам добра та щастя, родинного затишку у ваших оселях, миру, благополуччя та достатку Вашим сім’ям, успіху в усіх Ваших починаннях. Хай здійснюються мрії та надії на кращє майбутнє нашого селища!

Висловлюю слова глибокої вдячності усім за любов та вірність рідному селищу, за внесок у розвиток та добробут селища. Дякую усім, хто не тільки на словах, а й конкретними справами розбудовує та прикрашає свій двір, будинок, вулицю та наше селище!

Бажаю нашому селищу процвітання та розвитку! Лише спільною ідеєю ми зможемо змінити на краще наше сьогодення!

 

                                                          З повагою,

                                            Селищний голова                                                               С.В.Новак               

Шановні мешканці Ольшанської громади!

З національним святом українського народу –
Днем незалежності – ми щиро Вас вітаємо!
Благополуччя, щастя, радості, натхнення,
Добра, здоров’я й злагоди бажаємо.
Нехай це свято Вам наснаги додає,
В майбутнє краще доля стежку прокладе. 

З повагою!    селищний голова                                   С.В.Новак

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ОЛЬШАНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Прийміть щирі вітання з Днем Конституції  - одним із визна­чальних державних свят суверенної України. 

19 років тому Кон­ституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг держав­ності, демократії і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права та захист свобод людини - фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьо­годення українського соціуму. Ос­новний Закон, що гарантує права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно утвердив незалежність нової європейської держави.

Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть ре­аліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кож­ного громадянина нашої країни.

Давайте сподіватися на краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу!

Також прийміть найщиріщі вітання   з одним з найяскравіших та динамічних свят - Днем молоді.

Це свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Адже молодість - це прекрасна пора, коли відкриті тисячі доріг, весь світ, як на долоні і будь-яка справа до снаги!

Вітаючи нашу молодь, хочеться щиро побажати їй насолоджу­ватись усім найкращим, що є в житті, не боятися перешкод, а мужньо долати їх. Завжди бути веселими, безпосередніми, завзятими до будь-яких справ.

Тож нехай чистий погляд, світлий розум і гаряче серце дозволять Вам зростати та дола­ти найважчі перепони. Хай дух буде сильним, а вчинки сміливими і справед­ливими. І скільки б не пройшло років, зали­шайтеся в душі завжди молодими. 

Щиро зичимо всім міцного здоров’я, бадьорості духу, світлого настрою, благополуччя та мирного неба! Нехай ці свята додадуть всім наснаги для плідної праці та увінчаються значними здобут­ками в ім’я процвітання нашої Батьківщини.         

З повагою, Селищний голова                                    С.В.Новак

 

 

Шановні мешканці Ольшанської ОТГ !

Прийміть найщиріші вітання зі святом Трійці!

У цей день людські серця наповнюються добром, любов'ю, щирістю і всепрощенням!

Бажаємо Вам зустріти святу Трійцю у піднесенному настрої, зі світлими помислами та намірами!

Нехай Господь допомагає у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, дарує сімейний затишок і добробут, несе мир і впевненість у майбутньому!

З повагою, селищний голова С.в.Новак

 

День Захисту дітей - свято тепла, добра, дитячої посмішки!

ВІТАЄМО ЮНИХ МЕШКАНЦІВ ОЛЬШАНСЬКОЇ ГРОМАДИ З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я, СИЛ, НАСНАГИ, СПОВНЕННЯ УСІХ НАЙЗАПОВІТНІШИХ БАЖАНЬ ТА МРІЙ!

ГАРНОГО ВІДПОЧИНКУ НА ЛІТНІХ КАНІКУЛАХ ТА ЩАСТЛИВОГО ДИТИНСТВА!

З повагою, Селищний голова С.В.Новак!

 

ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ, ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ОЛЬШАНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Від щирого серця  Вітаємо Вас з визначним святом Великої Перемоги! Цей день є чи не найсвітлішим святом для багатьох поколінь українців!

Ми завжди пам'ятаємо, яку ціну заплатили наші діди, прадіди за Перемогу. Мужність, відвага, велич надихають і будуть вічним джерелом натхнення на бойві та трудові звитяги ще для багатьох поколінь українців.

Нехай память про героїзм українців, які поклали своє життя за свободу та процвітання Батьківщини, горить вічнем вогнем у наших серцях і запалює їх.

Шановні ветерани! тож дозвольте в цей день побажати мирного неба, міцного здоров'я, яскравого сонця, добра та здійснення мрій. Хай неболять ваші рани, а свято Перемоги додає сил та наснаги для добрих справ. Слава та земний уклін живим ветеранам війни!

Світла та вічна пам'ять загиблим воїнам!

З повагою! селищний голова С.В.Новак!

 

Шановні мешканці Ольшанської громади!

Прийміть наші найщиріші вітання із Міжнародним днем солідарності трудящих!

У ці теплі дні світ навколо наповнюється світлими почуттями, новими планами. Із днем Першотравня ми повязуємо надії на кращє майбутнє.

1 травня - свято для всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрішній день, процвітання і благополуччя нашої громади. Щиро бажаємо усім родинам процвітання, щастя, здоровья, загальної радості, успіхів у праці, благополуччя і життєвих гараздів. Хай панує мир, злагода та добробут у ваших оселях!

З повагою, Селищний голова                                                   С.В.Новак

26 квітня - День Чорнобильської трагедії!

Шановні мешканці Ольшанської ОТГ!

Ось вже 31 рік поспіль біль і тривога Чорнобиля залишаються в наших серцях. Ці відчуття змушуютькожного зупинитися і озирнутисяв той страшний 1986 -ий. Хоча стільки років минуло, а пам'ять наша зберігає ті події, бо надто вражаючими і болючими були вони. Але Чорнобиль - не лише велика трагедія, а  символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя нашої країни, назавжди залишаючи у пам'яті народний подвиг ліквідаторів. 

Поважаймо, шануймо людей, які у перші дні аварії на ЧАЄС  стали до лав ліквідаторів її наслідків, які заради нашого майбутнього віддали своє життя, втратили своє здоров'я! Ми повинні бути гідними нащадками і робити все можливе, щоб техногенні катастрофи не повторювались.

 

З повагою, Селищний голова                                                      Новак С.В.

 

Привітання до Дня визволення Миколаївського району від німецько-фашистських загарбників 28 березня!

Шановні мешканці Ольшанської ОТГ!

Дорогі ветерани!

Прийміть найщиріші  вітання із Днем  визволення Миколаївського  району від німецько-фашистських загарбників!

         72 роки  тому на нашу землю прийшов довгоочікуваний мир, за  який наші діди та прадіди заплатили найвищу ціну – життя та кров.

         Сьогодні ми віддаємо данину поваги  тим, хто героїчно боронив  рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу,  вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи наш район від    нацистських окупантів.

         Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на  передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під  скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.

         Шановні ветерани, низько вклоняємося вам за мир і свободу.  Кожен з вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму.  Ми пишаємося вами – своїми істинними героями.

         Низький уклін вам! І вічна пам'ять загиблим!

         Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

         Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

         Тож бажаємо всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім жителям району здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.

         Нехай квітне і розвивається наша рідна Миколаївська земля, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

 

                               З повагою, Селищний голова    С.В.Новак

 

 

 Вітання для працівників галузі житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Шановні працівники  житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення!
Вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Завдяки вашій наполегливості, з року в рік змінюється загальний вигляд нашого селища та утримання будинків та прибудинкових територій, підтримується робота комунікацій  та житлово-комунального господарства, благоустрій та озеленення вулиць.

Зичимо вам міцного здоров’я, гарного весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань.

Хай вашими постійними супутниками будуть добрий настрій, достаток і тепло родинних осель.

                                                                        З повагою, Селищний голова       С.В.Новак                                                     

 

 

               Дорогі жінки!

Вітаємо Вас зі святом весни і краси –

Днем 8 Березня!

Хай це жіноче свято принесе до Вашої оселі часточку сердечної любові,

душевної рівноваги, впевненості та надії.

Від щирого серця зичимо Вам

Жіночої вроди, міцного здоров’я, простого людського щастя, добра і усіляких гараздів.

Будьте завжди прекрасними, як перші весняні квіти, радісними як сонечко,загадковими як зоряні ночі.

З повагою селищний голова      С.В.Новак

 

Вельмишановні співгромадяни!
Вітаємо Вас з Днем Соборності України!

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Отже прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу –Дня соборності, уже незалежної України!

Успіх побудови демократичної та міцної держави грунтується на наших спільних зусиллях на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею; мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків; оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.
 

 Зичимо усім громадянам України здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої Вітчизни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети - процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

 Впевнений, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших: сіл, міст району, області та усієї України!

З повагою   Селищний голова              Сергій Володимирович Новак!

 

НОВОРІЧНІ ПРИВІТАННЯ 

СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЬШАНСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

НОВАКА СЕРГІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА

Шановні мешканці Ольшанської об'єднаної територіальної громади!

Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим.

Нехай ці свята як вісники оновлення життя,      

нових мрій та сподівань, дадуть Вам і Вашим родинам добро, мир та злагоду.

Бажаємо від усієї душі

великих справ та доброї вдачі,

неймовірного щастя, вірних друзів та веселих свят з дорогими серцю людьми.
Щастя Вам, міцного здоров’я і здійснення всіх найзаповітніших мрій.

 З Новим Роком!

 

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *