СПОРТ ДЮСШ Ольшанська ОТГ

2018р.

З початку 2018р. ДЮСШ Ольшанської селищної ради оголошує набір на спортивні секції:

Теніс

Дзюдо

Волейбол

Гандбол

Запис до спортивних секцій здійснюєтьза за тел. 0681626470 Хомик Федір Миколайович (Директор ДЮСШ), або у вчителя фізичної культури Ольшанської ЗОШ Батузова Дениса Сергійовича.

9.12.2017р.

З нагоди всесвітнього Дня футболу на території Трихатської ЗОШ були проведені спортивні змагання між  учнями Ольшанської та Трихатської ЗОШ нашої громади:

- Міні футбол 6 команд:

Перемогу серед дорослих 2000-2002рр. І місце здобула команда  с.Трихат, серед молодших 2003-2005рр. І місце виборала команда Ольшанське

- Змагання з настільного тенісу де перемогу здобув учень Ольшанської ЗОШ І-ІІІст. Хоменко Володимир 7 кл.

- Змагання з підтягування де найкраще себе проявив учень Трихатської ЗОШ Чорний Олег

Вітаємо переможців!!!

10.11.2017р.

10 листопада 2017р. на базі надбузького професійного аграрного ліцею відбулися змагання з Гандболу в залік 17 районної спартакіади серед ЗНЗ Миколаївського району та ОТГ Ми колаївського раойну. За результатами змагань команда Ольшанської ОТГ виборола І місце.

Вітаємо наших переможців !