Підсумки фестивалю повітряних зміїв 2017р.

Підсумки Міжнародного фестивалю повітряних зміїв 2017р.

Ось і пройшов незабутній перший в Україні Міжнародний фестиваль повітряних зміїв «Tryhutty International Kite Festival 2017»на території  Ольшанської громади. Підбиваючи підсумки хотілось зазначити, що роботи зроблено по підготовці та проведенню данного заходу дуже багато, покладено неймовірну кількість зусиль за для того, щоб відбувся злет повітряних зміїв і його побачили усі мешканці  Ольшанської громади і не тільки, але й  Миколаївського райну, області, гості з Франції, Італії, Німеччини, Польщі, Туреччини, В’єтнаму та ОАЕ, які були запрошені на фестиваль а також представники  з Миколаєва, Херсона, Скадовська та Нікополя, Волині, Тернополю та інші міста.

Ідею по  проведенню данного фестивалю повітряних зміїв в статусі Міжнародного належить Павлу Шмулевич, заступнику голови Асоціації повітряних зміїв України м.Херсона, якого було обрано віце-президентом фестивалю.  А запропонувала місцевій владі Ольшанської селищної ради проект данного фестивалю Голова ГО «Сила Єднання» Безмощук Тетяна, яка запропонувала саму ідею  фестивалю та вирішення організаторських питань, місце проведення фестивалю обрано село Трихати.  Проект підготовки фестивалю було винесено на розгляд Виконавчого комітету та на Сесії Ольшанської селищної ради за для реалізації його в життя як це і відбулося селищна рада підтримала і фестиваль проведено на високому рівні хоча і вперше на Україні в статусі Міжнародного!!!!!! Сергій Володимирович Новак, голова Ольшанської ОТГ, було обрано Президентом Фестивалю. Підтримали цей захід обласна, районна рада, ОДА, РДА.

Основне  навантаження з підготовки території до фестивалю лягло на плечі Ольшанської селищної ради Голови Новака С.В. та Старости с.Трихати Макорова О.В. та мешканців Ольшанської ОТГ. Були задіяні громадські працівники  Районного центру зайнятості та усі небайдужі хто долучився до підготовки, облаштування та участі у фестивалі.

Співорганізаторами заходами виступили: Артем Свистун, директор Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру, який став режисером концертної програми, Анна Босякова, відома під псевдонімом «Равлик добра»  голова осередку МОГО «Молодь Демократичного Альянсу», Юлія Болгак, глава правління в ГО «Центр розвитку туризму та Збереження екології «Збережи світ», які взяли на себе питання по PR-компанії, а також представники м.Херсон — Білецька Наталія, Вечірко Вікторія, Компанієць Алена, які взяли на себе організацію перебування іноземних гостей в м.Херсон. Також в заході були задіяні безліч волонтерів з усієї України: хлопці з Всеукраїнського проекту «Твоя країна» від «ФРІ», «Молодь ДемАльянсу», ГО Центр розвитку туризму та Збереження екології «Збережи світ», Миколаївська міська громадська організація «Федерація аматорських миколаївських театрів в Миколаєві», Миколаївський філіал Київського національного університету культури і мистецтв, представники волонтерського руху Volunteer Community, Херсон, школярі с. Трихати і смт. Ольшанського. Завдяки  Immanuel Shmulevych і Олексій Звірік ми побачили над українською землею незвичайних казкових створінь іноземних гостей з Італії Edo Borghetti, Німеччини Bernhard Dingwerth, Франції Grez Nicolas і Gerard Clement, ОАЕ Sonal Rawal, В’єтнаму Ha Hong Pham VN, Польщі Szymon Ka і Alicja Szalska, Туреччини Zahit Mungan.

Генеральним спонсором данного заходу виступив «ЮГцемент» філія ПАТ «Дікергофф Цемент Україна».  Ольшанська селищна рада висловлює слова великої вдячності  Генеральному директору Дудзянову С.І., та Директору філія ПАТ «Дікергофф Цемент Україна» Навроцькому Андрію Васильовичу. Підключилися до співпраці підприємства  ПрАТ «Ольшанське АТП-14865» (директор Скляр С.В.) , Ольшанська виправна колонія №53 (начальник Фролов Р.Є.), виробництво  ОВК №53 (директор Гордієнко О.О.), ТОВ Технопарк НВ (директор Вовк Д.В.), Підстанція ММЕМ «Трихати» (Леонтьєв С.М.), КП «Ольшанське» (Пшеничников В.О.), Чиста Вода (Молчанова С.А.), відділок Управління Одеської залізниці (Кондратьєв В.М.), відділок Херсонського воєнізованого загону охорони Одеської залізниці (Радченко В.), ТОВ АТФ «Трихатське Агро» (Бєлік В.М.), ТОВ «Укрспецобладнання» (Керівник Корнієнко Л.Г.),ФГ «Агростар+» ( керівник Балабан О.Г.),відділ експлуатації залізничного мосту Одеської залізниці (керівник Кондатьєв В.А.), ТОВ «Миколаївтелекомбуд» (Аністратенко В.П.).

Були задіяні  Ольшанська та Трихатська ЗОШ І-ІІІ ст., дитячий садочок «Ромашка»,  залучення учнів волонтерами,  виготовлення поробок учнями.  Обличчям фестивалю стала учениця Ольшанської школи — Даша Старинець. Прийняли участь у фестивалі артисти та пісенні колективи Ольшанського та Тприхатського БК. Вразили виступами Козаки Керівником яких є Голова Козацької ради Миколаївської області (Щербаков С.К.).

Всі арт-об’єкти на фестивалі були зроблені руками місцевих жителів Ольшанської ОТГ.  Велике спасибі усім майстрам і майстриням за їхні чудові роботи та майстер класи які проводилися для усіх бажаючих присутніх на фестивалі, імпровізовані виставки та декорації з підручних матеріалів соломи, дерева, пластику.

Висловлюємо  слова подяки іноземним учасникам фестиваля  і маємо надію, що вони у наступному році знові завітають до нас з новими ідеями!

Величезна подяка всім хто долучився до грандіозного шоу в організації та проведення велике щире дякую за допомогу, підтримку, співпрацю та порозуміння,  волонтерам проекту, хто знайшов час і сили для здійснення такого успішного міжнародного фестивалю!!! І до зустрічі в наступному році на Міжнародному фестивалі!

Ольшанська селищна рада сподівається, що с.Трихати буде у майбутньому туристичним центром не тільки Миколаївського району але й області.

З повагою Селищний голова                                 С.В.Новак