СТАРТУЄ ВЕСНЯНА ТОЛОКА!

НА ВЕСНЯНУ ТОЛОКУ – ВСІЄЮ ГРОМАДОЮ!

Шановні мешканці Ольшанської громади!

Відповідно до Розпорядження Ольшанської селищної ради №14-р від 29.03.2019 року Дня весняного благоустрою населених пунктів та наведення належного санітарного стану на території селищної ради у п'ятницю  05.04.2018 р. проводитиметься загальна  толока в населених пунктах Ольшанської громади.  Повідомлення про даний захід надіслані керівникам підприємств, установ, організацій.

Просимо всіх жителів громади, колективів установ та підприємств, Голів ОСББ  та депутатів  вжити заходів для приведення в належний стан закріплених та прибудинкових територій.

Весняна толока розпочнеться у п'ятницю 05 квітня о 09.00 годині.

ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ УСІХ МЕШКАНЦІВ ОЛЬШАНСЬКОЇ ГРОМАДИ  ДО  УЧАСТІ У СУБОТНИКУ «ДЕНЬ ВЕСНЯНОГО БЛАГОУСРОЮ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОЛЬШАНСЬКОЇ ГРОМАДИ»,

ЯКИЙ ВІДБУДЕТЬСЯ 05 КВІТНЯ 2019 року!

ДАВАЙТЕ РАЗОМ ЗРОБИМО НАШЕ СЕЛИЩЕ ОХАЙНИМ!