Вітання з Днем працівника соціальної сфери в Україні!

Шановні працівники соціальної сфери Ольшанської громади прийміть щирі вітання з професійним святом, яке відзначається в першу неділю листопада. Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення нашої громади!

В Цей день вітаємо працівників соціальної сфери, як ангелів добра, що опікуються життєво важливими проблемами пенсіонерів, ветеранів війни і праці, інвалідів, дітей сиріт, багатодітних сімей, самотніх літніх людей, безробітних.

Завдяки Вашим знанням, професіоналізму, багатому досвіду роботи щоденно отримують кваліфіковану допомогу ті громадяни Донбасу, які найбільше її потребують.

Соціальна праця скромна і негучна, але сповнена високого гуманізму, милосердя, душевного тепла. Суспільство змінюється, але співчуття і любов до ближнього повинні залишатися нормою нашою життя, надійною опорою для тих, хто потребує милосердя і допомоги.

З нагоди професійного свята  прийміть щирі побажання міцного  здоров’я, особистого щастя, творчої мудрості і високого професіоналізму! Нехай множаться Ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу! Успіхів у благородній праці та Божого благословення у всіх починаннях.
Хай у ваших домівках панують мир і злагода, благополуччя і достаток. Зі святом вас!

З повагою,  Селищний голова Сергій Володимирович Новак!