За результатами даних досліджень Ольшанська об’єднана територіальна громада займає 10 місце в рейтингу серед 28 громад області.

Департаментом економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської облдержадміністрації надано результати моніторингу та оцінки соціально-економічного розвитку міст обласного значення, районів, об’єднаних територіальних громад Миколаївської області у 2018 році.

Соціально-економічний розвиток міст обласного значення, районів, об’єднаних територіальних громад Миколаївської області у 2018 році (відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 16.03.2018 № 76-р) частина ІІ