Вуличні тренажери тепер і в Ольшанському

Дата: 17.09.2017 10:52

В смт Ольшанське на шкільному стадіоні облаштовано спортивний майданчик для вуличних тренажерів. Встановлено 16 з 17 тренажерів але  нажаль бажаючих прийняти участь в облаштуванні не знайшлося тому власними силами було встановлено більшу частину тренажерів. Проведено освітлення, встановлено стовпи з ліхтарями,  лавки. Замовлено огорожу та планується покласти штучне покриття на майданчик. Не встигли дооблаштувати спортивний майданчик, як дітлахи заполонили всі тренажери ціла черга на кожний елемент! Неймовірна кількість дітей багато вражень, емоції переповнюють! Що є найбільшою нагородою після виконаної роботи! Щоранку  на тренажерах займаються не тільки молоді люди а й люди похилого віку! Так що спортсмени у нас є і не тільки молодь а й  пенсіонери!

Так як ми  обєднана територіальна громада до нас приєдналися с.Трихати. Для них теж придбано комплекс вуличних тренажерів також облаштовується майданчик та встановлюються тренажери.

Фото Ольшанська об'єднана територіальна громада - Ольшаньске, Трихати.