УВАГА! Весняна толока в Ольшанській громаді у розпалі! Давайте приберемо свої населенні пункти до стану весняного комфорту!

Весняна толока в Ольшанській громаді у розпалі!

Долучайтеся до весняного благоустрою нашого з вами с селища та населених пунктів нашої громади!

Ольшанська селищна рада перш за все виносить подяку всім трудовим колективам організацій та установ взявшим участь у весняному благоустрої, який тривав цілий тиждень по населеним пунктам нашої громади: Відділу ОКМСТ Ольшанської селищної ради, Ольшанському та Трихатському Будинку Культури, ДЮСШ разом з футболістами, Ольшанському та Трихатському ЗЗСО дітям та педагогам, Ольшанському та трихатському ЗДО, Ольшанській амбулаторії ЗПСМ, Територіальному центру соціального захисту, Стаціонарному відділенню людей похилого віку, Інклюзивно-ресурсному центру, КП Ольшанське, усім Ольшанцям та Трихатчанам як дорослим так і малим усім небайдужим мешканцям нашої громади,  які долучилися до прибирання та приведення у належний стан своїх прибудинкових територій, парків, скверів, спортивних майданчиків, вулиць, доріг, висадження дерев, квітників!

Отже весняна толока продовжується! Ольшанська селищна рада запрошує усіх прийняти участь у Днях  весняного благоустрою та приєднатися до прибирання паркової зони на в’їзді в смт Ольшанське, яке планується 11 квітня о 9.00 годині ранку!

Давайте приберемо свої населені пункти до стану весняного комфорту!  Долучайтеся до корисних справ у громаді. Тільки разом можна змінити наше селище на краще.

З повагою, Селищний голова                                      С.В.Новак