Корисна інформація

Листопад 2017р.

                                                                                                                       ЗАТВЕРДЖЕНО   рішенням  виконкому                          

 від  23 листопада 2017року № 67

 

П О Р Я Д О К

забезпечення житлом  сімей учасників антитерористичної

операції на  сході України, які перебувають на квартирному обліку

                                                                       

 1. Цей Порядок розроблено на виконання статті 101 Бюджетного кодексу України, Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та з метою забезпечення  житлом сімей учасників антитерористичної операції на  сході України, які перебувають на квартирному обліку,  за рахунок місцевих коштів відповідно до комплексної програми «Турбота на території селищної ради».
 1. Головним розпорядником коштів та відповідальним виконавцем є  Ольшанська селищна рада Миколаївського району Миколаївської області та департамент соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації.
 1. Кошти спрямовуються на придбання житла сім’ям за умови співфінансування, яке здійснюється таким чином:

50 відсотків  -  кошти місцевого бюджету( територіальної громади)

50 відсотків  - кошти  обласного бюджету;

 1. За рахунок бюджетних коштів забезпечуються житлом  сім’ї , які за станом на 1 січня 2017 року, в якому здійснюється використання зазначених коштів, перебувають на квартирному обліку за місцем реєстрації
 1. Надання житла сім’ям  здійснюється відповідно до чинного законодавства.

Загальна площа житла, що складається з однієї кімнати (однокімнатної квартири), яке надається одинокій особі, не може перевищувати 50 кв. метрів.

 1. Перевищення площі житла допускається в разі, коли оплата різниці вартості житла здійснюється за рахунок коштів громадян, яким надається таке житло, та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.
 1. Бюджетні кошти спрямовуються на придбання житла на вторинному ринку.
 1. придбання житла визначається за результатами розгляду комісії , критеріями для визначення є придатність для проживання та найнижча вартість серед запропонованого житла. 

9. Ольшанська селищна рада, на квартирному обліку якої перебувають вищезазначені сім’ї, надають департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації інформацію щодо потреби у забезпеченні житлом цієї категорії громадян.

10. Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації спільно з   територіальними громадами вивчають ринок житла на відповідній території та виносять питання щодо придбання житла на розгляд комісії, яка створена при облдержадміністрації.

11.Відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах казначейства та проведення операцій, пов’язаних із використанням коштів обласного та місцевого бюджетів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

12.Придбане житло безоплатно передається у власність відповідних територіальних громад у порядку, встановленому законодавством, для подальшого надання сім’ям учасників антитерористичної операції.

Передача житла здійснюється комісією, що утворена при облдержадміністрації, та оформляється актом приймання-передачі.

Акт приймання-передачі квартир складається у двох примірниках, підписується головою та членами комісії і затверджується органом, який її створив, після чого один примірник акта залишається у зазначеному органі, інший - видається розпорядникові бюджетних коштів нижчого рівня.

13. Оплата житла здійснюється одночасно на загальну суму його  вартості.

Під час визначення вартості житла враховуються витрати, пов’язані з оформленням права власності та сплатою передбачених чинним законодавством податків і зборів (обов’язкових платежів).

 

Спеціаліст-юрист селищної ради                                          Гриценко Ю.В  

 

 

 

 

 

Центральним об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України м.Миколаєва Миколаївської області починаючи з 03.11.2017р. кожної першої п'ятниці місяця з 10.00 до 14.00 здіснюватиметься виїзний прийом громадян спеціалістом Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України м.Миколаєва Миколаївської області на віддаленому робочому місці в приміщенні Ольшанської селищної ради.

Перелік послуг, які надаються відділом обслуговування додається:

 

ЖОВТЕНЬ 2017р.

ГРАФІК ПРИЙОМІВ НАСЕЛЕННЯ ПРЕДСТАВНИКАМИ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ В СЕЛИЩНІЙ РАДІ МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ НА 2017р.

 

№ з\п

Назва населеного пункту

Час прийому

2017р.

жовтень

2017р.

листопад

2017р.

грудень

 

Ольшанське

9.00 – 12.00

11

22

20

 

Петрівська Надія Леонідівна

Моб. 067-747-03-63

         063-476-46-45

 

Вересень 2017р.

Ольшанська селищна рада повідомляє , що з 1 жовтня 2017р. розпочато громадські обговорення про перейменування обєкту природно-заповідного фонду парк-памятки садово-паркового мистецтва ім.Леніна, який знаходиться за межами населеного пункту в постійному користуванні у товариства військових мисливців і рибалок України. На дані обговорення та пропозиції надається місяць. Звертатися з пропозиціями за адресою вул.К.Ольшанського 1-А в Ольшанську селищну раду тел.для довідок 0512 (51-62-12), (51-60-90). 

Квітень 2017р.

1. Порядок надання одноразової матеріальної (фінансової) допомоги малозабезпеченим громадянам, які опинилися у скрутній  життєвій ситуації і проживають на території  Ольшанської селищної ради (ЗАТВЕРДЖЕНО рішенням  виконавчого комітету від 28 квітня 2017 року №31)

 

Березень 2017р.

Оголошення:

КП "Ольшанське" запрошує на постійну роботу тракториста екскаваторщика з досвідом роботи. З питань працевлаштування звертатися в КП "Ольшанське"

 

Конкурс на заміщення вакантних посад:

Ольшанська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: начальника фінансового відділу та начальника відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Ольшанської селищної ради.

Вимоги до кандидатів:

 • громадянство україни
 • фахова вища освіта відповідного спрямування,
 • загальний стаж роботи за фахом не меньше 5 років,
 • досконале володіння державною мовою та комп'ютером .

​Документи приймаються до Ольшанської селищної ради протягом 30 календарних днів (до 18 квітня 2017р.). За додатковою інформацією звертатися за адресою: смт. Ольшанське, вул.К.Ольшанського, 1-А, Ольшанська селищна рада тел. (0512) 51-62-12

Оголошення:

Шановні депутати 8 скликання Ольшанської селищної ради, посадові особи місцевого самоврядування категорій 4-7, повідомляємо що Вам необхідно до 1 квітня 2017р.заповнити Е-декларації в електронному вигляді. За додатковою інформацію радимо звернутися до селищної ради.

Лютий 2017р.

Миколаївське Міжміське Бюро Технічної інвентаризації надає у комплексі якісні послуги

Миколаївське Міжміське Бюро Технічної інвентаризації адреса, координати, стіл замовлень

2017р.

СІЧЕНЬ 

Ольшанською селищною радою на 2 пленарному засіданні першої сесії 8 скликання 04.01.2017р. прийнято рішення №3 "Про бюджет Ольшанської селищної ради на 2017р.

Рішення про Бюджет 2017р. Ольшанської селищної ради повністю можна переглянути на сайті в розділі рішення сесій 8 скликання

 

Результати виборів 18 грудня 2016р.Ольшанської об'єднаної територіальної громади

18 грудня відбулися перші вибори голови новоствореної Ольшанської територіальної громади. За крісло боролись 4 кандидати – Новак С.В., Жовтий А.П., Колєснік В.Г., Хомік А.М. Всього було организовано 6 виборчих дільниць, Ольшанське (школа), Ольшанське (амбулаторія), Сапетня, Тернувате, Ясна Зоря, Трихати. Нажаль явка у нашій територіальній громаді була найнижчою у області і склала 26,72%. По результатам виборів головою став Новак Сергій Володимирович.

Депутатами Ольшанської селищної ради 8 скликання є обраними 22 депутати.

по смт. Ольшанське: Кісельова Л.М., Базилевич Д.О., Красноглазова Н.М., Хомик О.Ф., Дудніченко А.Я., Філатова І.В. Пшеничников О.В, Гойман М.О., Кравченко  О.В, Гензе А.Г, Смолянінова Н.А., Чабанюк С.В., Чепіженко Н.Є,.

 по с. Сапетня: Шевченко Г.І., Білий О.О.

по с. Ясна Зоря: Мазур М.Д.

по с. Тернувате: Шелегей Ю.І., Петренко М.В.

по с.Трихати: Антонов В.А., Задвірний О.П., Кравченко С.Т., Артеменко О.О.

 

Інформація про результати розгляду звернень громадян за І півріччя 2016р.

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *