Довідка Ольшанська об'єднана територіальна громада

у 2017 році відбулося об'єднання Ольшанської селищної ради та Трихатської сільської ради в Ольшанську об'єднану територіальну громаду з адміністративним центром в  - селищі міського типу Ольшанське.

Загальна територія  Ольшанської селищної ради складає 1568 га.

У складі Ольшанської громади: селище міського типу Ольшанське, с. Сапетня,

с. Тернувате, с.Ясна-Зоря (залізнична станція),

Загальна площа с.Трихати 5070

Населені пункти розташовані

на правобережній стороні  річки Південний Буг.

Ольшанська селищна рада знаходиться на відстані  37 км  від районного центру, за 7 км від  залізничної станції Ясна Зоря.

Населення Ольшанської ОТГ складає  5968 осіб з них в:

- смт Ольшанське 3902 осіб

- с .Тернувате 410 осіб

- с.Сапетня 501 осіб

- с.Ясна Зоря 145 осіб

- с.Трихати 1010 осіб

На території селищної ради функціонують підприємства:

1. „Юг Цемент” філії ПАТ „Дікергофф Цемент Україна”, виробництво цементу та реалізація (Директор Навроцький Андрій Васильович)
  2. ПрАТ «Ольшанське АТП-14865», транспортні  послуги (Директор Скляр Сергій Вадимович)
  3. Підприємство ОВК 53, токарні вироби, вироби деревообробної майстерні (Начальник Фролов Євген Романович)
  4. Ольшанська філія  "ПрАТ" Київ- Дніпровське МППЗТ», послуги залізничного транспорту
  5. ТОВ «Вектор-С», ремонт промислового обладнання (Нікула Василь Сергійович)
  6. ТОВ «Технопарк НВ», реалізація цементу (Директор Вовк Дмитро Вікторович)
  7. Об’єкти соціальної інфраструктури:
  8. Комунальне підприємство «Ольшанське» (директор Осадчій Сергій Миколайович)
  9. Служба експлуатації та газопостачання  Миколаївського району (директор Цибко Ольга Вікторівна)
  10. Територіалий центр соціального обслуговування «надання соціальних послуг» Миколаївського району (Малько Ольга Анатоліївна)
  11. Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування «надання соціальних послуг» Миколаївського району (завідуюча Смолянінова Н.А.)
  12. Ольшанська амбулаторія загальної практики сімейної медицини (завідуюча Коротова Яна Станіславівна)
  13. Миколаївська обласна психіатрична лікарня №2 Миколаївської обласної ради (т.в.о Дженкова Людмила Гаврилівна)