Афіши, Оголошення

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг повідомляємо, що 03.10.2018 року в мережі Інтернет на офіційному Веб-сайті Ольшанської селищної ради опубліковано проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу проекту рішення Ольшанської селищної ради «Про затвердження Регламенту роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ольшанської селищної ради».

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються до «03» 11. 2018 року до Виконавчого комітету Ольшанської селищної ради у письмовому або в електронному вигляді за адресами: 57113, смт.Ольшанське, вул К.Ольшанського, 1-А; Olshrada@gmail.com, тел.51-61-12.

ВАКАНСІЇ!!!

Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Ольшанської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Інклюзивно – ресурсного центру об’єднаних територіальних громад  Миколаївського району

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», « Дефектологія»,

«Психологія», стаж роботи не меньше 3 років, вільне володіння державною мовою та ПК.

Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: Миколаївська обл., Миколаївський р-н, смт Ольшанське, вул. Шкільна 25-А, Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму. Довідки за тел. 51-60-11

Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Ольшанської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад спеціалістів ІРЦ: практичного психолога, вчителя - логопеда, вчителя-дефектолога, вчителя лікувальної фізкультури.

«Психологія», «Фізичне виховання та спорт», «Фізична реабілітація. Здоров’я людини»,  стаж роботи не менше 3 років, вільне володіння державною мовою та ПК.

Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: Миколаївська обл, Миколаївський р-н, смт Ольшанське, вул. Шкільна 25-А, Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму. Довідки за тел. 51-60-11

Шановні мешканці Ольшанської громади!

Кожного третього понеділка місяця буде проводитися ☎️"Прямий" телефонний звязок селищного голови з мешканцями громади, який буде тривати з 10.00 до 11.00 години. Буде вестись облік усних звернень громадян, які надходять у ході проведення "прямого" телефонного зв'язку.

У понеділок 20 серпня відбудеться