Оголошення, повідомлення

До Уваги підприємства, установи, організації, фізични особи, що використовують найману працю, у яких за основним місцем роботи працюють 8 і більше осіб повинні щороку до 1 березня, самостійно подавати або надсилати листом "Звіт про зайнятість і рпацевлаштування інвалідів" за формою №10-ПІ. Відповідно до Закону України від 21.03.1991 №75-ХІІ "Про основи соціальної захищенності осіб з інвалідністю в Україні" та Постанови Кабміну "Про реалізацію статей 19 і 20 ЗУ від 21.03.1991 №875-ХІІ "Про основи соціальної захищенності осіб з інвалідністю в Україні"від 31.01.2007 №70

Також повідомляємо, що Миколаївське відділення Фонду соціального захисту інвалідів переїхало за адресою: 54030, м.Миколаїв, вул. Потемкінська, 17.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ПРО БЮДЖЕТ ОЛЬШАСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НА 2019р.

Ольшанська селищна рада Миколаївського району Миколаївської області повідомляє, що 20 грудня 2018р. на засіданні XXVI сесії селищної ради 8 скликання було прийнято рішення №11 «Про бюджет Ольшанської селищної ради на 2019 р.» про затвердження бюджету

Ознайомитися з данним рішенням можна на офіційному сайті ольшанської громади Http://olshanske.rada.org.ua у розділі рішення селищної ради та в Ольшанській селищній раді у секретаря ради.

Шановні мешканці Ольшанської селищної ради!

Повідомляємо, що «28»  січня 2019 року о 14 год. будуть проведені громадські слухання щодо врахування громадських інтересів відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з питання розгляду генеральних планів та планів зонування смт Ольшанське та с. Тернувате Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області на підставі рішення Ольшанської селищної ради №9  від 18 квітня 2018 року «Про організацію роботи з розробки містобудівної документації населених пунктів смт Ольшанське, сіл Сапетня, Тернувате, Трихати Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області».

Генеральні плани та плани зонування смт Ольшанське та с. Тернувате розроблені з метою:

• обґрунтування довгострокової стратегії планування і забудови території населених пунктів;
  • визначення принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території;
  • підготовки пропозиції щодо удосконалення системи громадського обслуговування населення, організації вулично – дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини.

Замовник генеральних планів – Ольшанська селищна рада Миколаївського району Миколаївської області.

Виконавець – ТОВ «Нікопроект».

Місце проведення громадських слухань – приміщення Ольшанської селищної ради в актовій залі.

Пропозиції громадськості подаються в письмовій формі (згідно п. 7 Постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні») до Ольшанської селищної ради.